Szkolenie dla nauczycieli w województwie śląskim

Minął pierwszy tydzień listopada i odbyło się już pierwsze szkolenie dla nauczycieli w semestrze zimowym, skierowane do nauczycieli województwa warmińsko-mazurskiego! Niezmiernie cieszymy się z tak dużego zainteresowania, tak przyjemnej atmosfery i aktywności uczestników! Liczba nauczycieli biorących udział w szkoleniu przekroczyła 40 osób!

Dziękujemy za bardzo owocną współpracę przede wszystkim Pani Alicji Szarzyńskiej i Pani Iwonie Jóźwiak z Warmińsko – Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie!

A tymczasem, kolejne szkolenie z zakresu geografii politycznej Polski realizowanym w ramach naszego Projektu jest organizowane we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach i jest skierowane do nauczycieli województwa śląskiego. Serdecznie zapraszamy!

Podstawowe informacje na temat szkolenia w woj. śląskim:
– forma online
– termin – 25 listopada 2021 r. o godz. 16.30.
– czas trwania 2 x 45 minut:
część I – wykład wprowadzający na temat geografii politycznej (m.in. definicja pojęcia, historia, podstawowe kierunki badawcze, dyskusje w obrębie subdyscypliny),
część II – warsztat na podstawie scenariuszy lekcji dostępnych na stronie internetowej projektu.

Zapraszamy do zapisów na stronie Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach –> https://www.womkat.edu.pl/pl/Aktualnosci/?id=357307

Powiązane zdjęcia: