Wszystko ma swój koniec…

Jesteśmy z Wami od jesieni 2020 roku. Pierwszy post na profilu naszego projektu ukazał się 7 września właśnie 2020 r. …
 
Od kiedy jesteście z nami? 🧐
 
Wszystko ma jednak swój koniec.
 
Dziś ostatni post w ramach projektu “Geograficzno-polityczny atlas Polski. Polska w świecie współczesnym: Perspektywa 2022”. Koniec dotacji na lata 2020-2022 ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oznacza rozwiązanie zespołu i ograniczenie działalności. Część osób opuszcza go i zarazem Uniwersytet Warszawski. W najbliższym czasie nie będą oferowane szkolenia dla nauczycieli i lekcje pokazowe, także inne wydarzenia edukacyjne. Ograniczeniu ulegnie także aktywność na FB i stronie internetowej.
 
W niewielkim gronie postaramy się jednak podtrzymać w nich życie. Będą się pojawiać informacje o recenzjach, dostępności innych tłumaczeń, opublikowaniu dodruku czy e-booka, ale map będzie mniej, gdyż były wykonywane ze środków Projektu przez duży zespół na potrzeby nowego wydania Atlasu. Pojawią się z rzadszą częstotliwością inne serie, a także mapy z naszych innych projektów, przypuszczalnie w cyklu miesięcznym. W najbliższych tygodniach prawdopodobnie podejmiemy też przebudowę FB i strony internetowej Projektu.
 
Dziękujemy, że towarzyszyliście nam w tej podróży i mamy nadzieję, że zostaniecie z nami aż do dnia, gdy będziemy mogli ogłosić początek prac nad III wydaniem Atlasu! 📕
 
Nie żegnamy się. Mówimy „do usłyszenia”! 👋

Powiązane zdjęcia: