Relacja ze szkolenia w województwie małopolskim i zapowiedź lekcji pokazowych!

 
Zeszły rok skończył się dla naszego Zespołu wzmożonymi działaniami edukacyjnymi! 9 grudnia odbyło się szkolenie dla nauczycieli województwa małopolskiego i po raz kolejny frekwencja była bardzo duża – wzięło w nim udział aż 40 osób! Dziękujemy Pani Jolancie Czuchnowskiej z Małopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli – Ośrodka w Krakowie – za współpracę w organizacji wydarzenia. Już wkrótce odbędą się kolejne szkolenia – zachęcamy do śledzenia informacji na naszej stronie www i na profilu na Facebooku!
 
Oprócz tego 6 i 13 grudnia odbyły się dwie lekcje pokazowe w Uniwersyteckim Liceum Ogólnokształcącym im. Pawła Adamowicza w Gdańsku. Dr Krzysztof Górny zrealizował dwa tematy: „Polska w organizacjach międzynarodowych” oraz „Jak zmierzyć poziom rozwoju? Polska na tle Europy”. Dziękujemy uczniom oraz Pani Doktor Małgorzacie Mordal za duże zaangażowanie i uwagę w trakcie lekcji!
 
Jednocześnie zapraszamy do zapisów na kolejne lekcje pokazowe! Wystarczy wysłać maila na adres edukacja.atlas2022@uw.edu.pl, w tytule wiadomości umieszczając hasło: Lekcje pokazowe.
 
Podstawowe informacje o lekcjach:
– forma (online do odwołania),
– czas trwania 2 x 45 minut,
– tematyka – wybór z 8 tematów scenariuszy dostępnych na naszej stronie https://atlas2022.uw.edu.pl/materialy-edukacyjne/scenariusze-lekcji/ .
 
Zapraszamy!

Powiązane zdjęcia: